Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Zobacz najnowszy klip mławskiego rapera!


Dominik Breński, utytułowany mławski lekkoatleta i skoczek w dal, po raz kolejny w muzycznej odsłonie. Najnowszy klip mławskiego rapera można już obejrzeć na YouTube. „W Moich Żyłach”, to drugi klip do utworu z nadchodzącej płyty „Po Swoje. Mixtape”. 

Teledysk w całości zrealizowany został w Mławie, w starych opuszczonych zakładach mięsnych, oraz zalewie i przy byłym przejeździe kolejowym na Kościuszki. W pracy nad klipem pomagali przyjaciele Dominika oraz  Studio Fotograficzne Agfa, montażem zajął się Krystian Rolka.

Zapraszamy do oglądania!

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Zobacz najnowszy klip mławskiego rapera!"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
matka
Gość

Czy te gesty rękoma to takie coś jakby w scenariuszu każdego występu obowiązkowo? Bo nie bardzo się orientuję. I czekałam kiedy ten chłopiec zacznie śpiewać a on cały czas mówi i mówi tak do końca piosenki. Ciekawe dlaczego jego menadżer wybrał na miejsce teledysku takie brzydkie miejsca zakłady mięsne czy tory kolejowe. Mógł iść do parku kupić lody albo przykładowo na tle któregoś pięknego mławskiego kościoła z okresu rokoko.
No i słowa brzydkie tam padają, nie wiem jak ten chłopiec może potem spojrzeć matce w oczy która go chciała wychować pewnie na dobrego człowieka a tu takie coś.

wpDiscuz