Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Cars Przasnysz rozpoczął sezon 2018


fot. infoprzasnysz.com

Słoneczne ogrody Mława

Dzisiejszego popołudnia na ul. Handlowej w Przasnyszu można było zobaczyć wyjątkowe auta, zarówno klasyczne, jak Golf I cabrio, oraz aktualne, dopieszczone modele, a także auta po „fantazyjnym” tuningu jak fioletowe BMW e36 cabrio.

Jak podaje portal infoprzasnysz.com – Na zaproszenie grupy miłośników motoryzacji – Cars Przasnysz miasto odwiedziły ekipy z Ciechanowa, Działdowa, Ostródy, Ostrołęki, Grudziądza, Makowa Mazowieckiego, Chorzel, Przasnysza, Białegostoku, byli wśród nich również Mławianie.

Fotorelacja pochodzi z portalu infoprzasnysz.com.

źródło: infoprzasnysz.com/oprac.red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500