Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Własnoręcznie wyhodowali rośliny. Jest wiosenna wystawa


Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 z utęsknieniem wyczekujący wiosny postanowili zaprosić ją do naszej szkoły.

W czasie wiosennej przerwy świątecznej wyhodowali rośliny, które następnie przynieśli do szkoły. W taki sposób powstała wystawa „Wiosna, ach to Ty”. Wiosna doceniła starania naszych uczniów i nagrodziła ich piękną, słoneczną pogodą w dniu wystawy.

Źródło i fot. SP nr 2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz