Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Własnoręcznie wyhodowali rośliny. Jest wiosenna wystawa


Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 z utęsknieniem wyczekujący wiosny postanowili zaprosić ją do naszej szkoły.

Sprzedam Piec


W czasie wiosennej przerwy świątecznej wyhodowali rośliny, które następnie przynieśli do szkoły. W taki sposób powstała wystawa „Wiosna, ach to Ty”. Wiosna doceniła starania naszych uczniów i nagrodziła ich piękną, słoneczną pogodą w dniu wystawy.

Źródło i fot. SP nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x