Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Własnoręcznie wyhodowali rośliny. Jest wiosenna wystawa


Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 z utęsknieniem wyczekujący wiosny postanowili zaprosić ją do naszej szkoły.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W czasie wiosennej przerwy świątecznej wyhodowali rośliny, które następnie przynieśli do szkoły. W taki sposób powstała wystawa „Wiosna, ach to Ty”. Wiosna doceniła starania naszych uczniów i nagrodziła ich piękną, słoneczną pogodą w dniu wystawy.

Źródło i fot. SP nr 2

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500