Cukrzyca to plaga XXI wieku
— 01/06/2022Cukrzyca to plaga XXI wieku, zaliczona przez Światową Organizację Zdrowia obok otyłości, nadciśnienia tętniczego czy chorób nowotworowych, do grupy chorób…
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 z utęsknieniem wyczekujący wiosny postanowili zaprosić ją do naszej szkoły.
W czasie wiosennej przerwy świątecznej wyhodowali rośliny, które następnie przynieśli do szkoły. W taki sposób powstała wystawa „Wiosna, ach to Ty”. Wiosna doceniła starania naszych uczniów i nagrodziła ich piękną, słoneczną pogodą w dniu wystawy.
Źródło i fot. SP nr 2