Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ptasie piękności w obiektywie Roberta Adamiaka. Wystawa już w piątek


Zimorodek, fot. Robert Adamiak

Sprzedam Piec


Galeria „13” mieszcząca się w Centrum Medycznym w Mławie przy ul. Żwirki 26 zaprasza na otwarcie wystawy Roberta Adamiaka pt. „Ptaki okolic Mławy”, która odbędzie się w piątek 13 kwietnia br. o godz. 18:00.

To niezwykłe fotografie, więc i wystawa jest niezwykła. Spośród swojego bogatego zbioru, autor zaprezentuje 20 profesjonalnych zdjęć ptaków, które możemy zobaczyć w okolicach naszego miasta: na niebie, wśród konarów drzew, w mokradłach, jeziorkach itp. Mieszkające u nas całym rokiem, te które sezonowo przylatują na lęgi lub te, które odpoczywają i lecą dalej. Mamy tu ptaki drapieżne, duże oraz małe które muszą się chować i bronić przed drapieżnikami. Na wystawie będziemy mogli obejrzeć zimorodka, łabędzia, bielika, jastrzębia, pliszkę, krętogłowa, wodnika i wiele innych. Przyjdź i zobacz, jakie ptaki mieszkają razem z nami.

Poleca i zaprasza opiekun Galerii „13” Janusz Dębski


Zobacz także…

Pasja Roberta Adamiaka. Koniecznie zobacz te cudowne zdjęcia

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x