Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Liga urzędowa. Faworyci odpadają


Słoneczne ogrody Mława

We wtorek zostały rozegrane półfinały ligi Urzędowej w Bowling. Najlepszy wynik w półfinałach  zdobyła drużyna z SP 2, która podejmowała mistrzów ubiegłorocznej edycji  Gminę Wieczfnia Kościelna.

Mecz od pierwszej kolejki układał się po myśli SP2. Po siedmiu kolejkach SP 2 prowadziło 40 punktami, natomiast w dziewiątej kolejce przewaga wynosiła już 52 punkty i tym samym team z SP2  i był prawie pewien awansu do tegorocznego finału. Mecz zakończył się wynikiem 636 do 579 dla SP 2.   Najlepszy wynik w tym meczu uzyskał Z. Krystkiewicz (176 punktów), który awansował w klasyfikacji indywidualnej na trzecie miejsce ze średnią 153 punkty.

Kolejnym półfinalistą została ekipa Urzędu Skarbowego, która po bardzo wyrównanym meczu wygrała z wicemistrzami ubiegłorocznej edycji Sądem Rejonowym.  Przez dziewięć kolejek mecz był bardzo wyrównany. O zwycięstwie zadecydowała dziesiąta kolejka w której lepsi okazali się zawodnicy z US. Najlepszy wynik  nie tylko w tym meczu ale również w tym dniu  należał do  Pawła Koronowskiego, który  rzucił dla swojego zespołu 188 punktów.

Tym wynikiem Paweł umocnił się na pierwszym miejscu w klasyfikacji indywidualnej(179,6 średnia). Na drugim miejscu w klasyfikacji indywidualnej znajduje się J. Goschorski  z Gminy Lipowiec Kościelny ze średnią 153,4.

W klasyfikacji indywidualnej kobiet na pierwsze miejsce awansowała Agnieszka Goschorska z Gminy Lipowiec Kościelny(141,9średnia). Drugie miejsce przypada dla Iwony Kubit-Sadzy ze średnią 136,9, a na trzecim miejscu Katarzyna Próchniak (132,3)

Mecze finałowe oraz ceremonia wręczenia nagród zostaną rozegrane w najbliższy piątek o godz. 19:00.

źródło i fot.: Organizator

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500