Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Liga urzędowa. Faworyci odpadają


ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


We wtorek zostały rozegrane półfinały ligi Urzędowej w Bowling. Najlepszy wynik w półfinałach  zdobyła drużyna z SP 2, która podejmowała mistrzów ubiegłorocznej edycji  Gminę Wieczfnia Kościelna.

Mecz od pierwszej kolejki układał się po myśli SP2. Po siedmiu kolejkach SP 2 prowadziło 40 punktami, natomiast w dziewiątej kolejce przewaga wynosiła już 52 punkty i tym samym team z SP2  i był prawie pewien awansu do tegorocznego finału. Mecz zakończył się wynikiem 636 do 579 dla SP 2.   Najlepszy wynik w tym meczu uzyskał Z. Krystkiewicz (176 punktów), który awansował w klasyfikacji indywidualnej na trzecie miejsce ze średnią 153 punkty.

Kolejnym półfinalistą została ekipa Urzędu Skarbowego, która po bardzo wyrównanym meczu wygrała z wicemistrzami ubiegłorocznej edycji Sądem Rejonowym.  Przez dziewięć kolejek mecz był bardzo wyrównany. O zwycięstwie zadecydowała dziesiąta kolejka w której lepsi okazali się zawodnicy z US. Najlepszy wynik  nie tylko w tym meczu ale również w tym dniu  należał do  Pawła Koronowskiego, który  rzucił dla swojego zespołu 188 punktów.

Tym wynikiem Paweł umocnił się na pierwszym miejscu w klasyfikacji indywidualnej(179,6 średnia). Na drugim miejscu w klasyfikacji indywidualnej znajduje się J. Goschorski  z Gminy Lipowiec Kościelny ze średnią 153,4.

W klasyfikacji indywidualnej kobiet na pierwsze miejsce awansowała Agnieszka Goschorska z Gminy Lipowiec Kościelny(141,9średnia). Drugie miejsce przypada dla Iwony Kubit-Sadzy ze średnią 136,9, a na trzecim miejscu Katarzyna Próchniak (132,3)

Mecze finałowe oraz ceremonia wręczenia nagród zostaną rozegrane w najbliższy piątek o godz. 19:00.

źródło i fot.: Organizator

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x