Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dobrze jest znaleźć sobie hobby – wyjątkowy wernisaż w ZPO nr 3 w Mławie


„Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni”.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


W naszej szkole uczniowie mają możliwość rozwijania zainteresowań na wiele sposobów. Jednym z nich jest malarstwo. Dnia 5. kwietnia odbył się wernisaż obrazów wykonanych przez dzieci. Na wystawę przybyła Pani Burmistrz Janina Budzichowska, autorzy prac oraz ich rodzice, rodzeństwo i inni członkowie rodziny. Swoim przemówieniem przywitał gości Pan Dyrektor Mariusz Lempek. Zgromadzeni mogli podziwiać ponad siedemdziesiąt płócien. Uczniowie tworzyli je pod kierunkiem Pani Anny Szymańskiej na zajęciach koła plastycznego oraz samodzielnie w domu. Tematyka prac była bardzo różnorodna.

Już za kilka dni obrazy będą mogli podziwiać wszyscy nauczyciele, uczniowie oraz odwiedzający szkołę bowiem ozdobią one jeden ze szkolnych korytarzy.

autor i fot.: Organizatorzy –
Anna Szymańska
Marta Barioni

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x