Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

W środku nocy bankomat wyleciał w powietrze


Regimin to spokojna, licząca około 5 tys. mieszkańców gmina, sąsiadująca z leżącą w naszym powiecie gminą Stupsk. Kilka dni temu to właśnie w Regiminie rozegrały się sceny jak z gangsterskiego filmu. W samym środku nocy nieustaleni sprawcy wysadzili w powietrze bankomat stojący obok urzędu gminy, w samym centrum miejscowości. Łupem rabusiów padła znaczna kwota pieniędzy znajdująca się w kasetkach w bankomacie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Do kradzieży z włamaniem doszło około godziny 2.00 w czwartek, 5 kwietnia. Nieznani sprawcy wysadzili wolno stojący przy urzędzie gminy w Regiminie bankomat, używając materiału wybuchowego. Zrabowali znaczną sumę pieniędzy. Na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady oraz prowadzą dalsze czynności w celu ustalenia sprawców. Bliższych informacji nie udzielamy ze względu na dobro śledztwa – informuje podkom. Jolanta Bym oficer prasowy KPP Ciechanów.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

1500
aks

RACJA MYŚLĘ ŻE SPRAWCOM MOŻNA PODPIĄĆ DODATKOWE PARAGRAFY ZA WYBUCHY I INNYM SIĘ ODECHCE KONSTRUOWANIA MATERIAŁÓW WYBUCHOWYCH. FACHOWCY POTRAFIĄ OCENIĆ SIŁĘ WYBUCHU W TYM BANKOMACIE CZY ZAGRAZAŁA ŻYCIU.

nauczyciel

szkoda że ktoś wieczorem nie wpadł po wypłatę…
a propos terroryzm to nie tylko zabijanie sam wybuch niesie to co chcą uzyskać terroryści – STRACH.

aklema

to kto kontroluje materiały wybuchowe w rękach bandziorów? sprzedawcy kebabu?

aklema

czym wysadzili. przecież to jest terroryzm

Anonimowo

Bankomat sterroryzowali? – ha ha ha 🙂
Czy Ty wiesz co znaczy słowo: terroryzm i kto to jest terrorysta?