Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W środku nocy bankomat wyleciał w powietrze


Regimin to spokojna, licząca około 5 tys. mieszkańców gmina, sąsiadująca z leżącą w naszym powiecie gminą Stupsk. Kilka dni temu to właśnie w Regiminie rozegrały się sceny jak z gangsterskiego filmu. W samym środku nocy nieustaleni sprawcy wysadzili w powietrze bankomat stojący obok urzędu gminy, w samym centrum miejscowości. Łupem rabusiów padła znaczna kwota pieniędzy znajdująca się w kasetkach w bankomacie.

– Do kradzieży z włamaniem doszło około godziny 2.00 w czwartek, 5 kwietnia. Nieznani sprawcy wysadzili wolno stojący przy urzędzie gminy w Regiminie bankomat, używając materiału wybuchowego. Zrabowali znaczną sumę pieniędzy. Na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady oraz prowadzą dalsze czynności w celu ustalenia sprawców. Bliższych informacji nie udzielamy ze względu na dobro śledztwa – informuje podkom. Jolanta Bym oficer prasowy KPP Ciechanów.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
aks
Gość
aks

RACJA MYŚLĘ ŻE SPRAWCOM MOŻNA PODPIĄĆ DODATKOWE PARAGRAFY ZA WYBUCHY I INNYM SIĘ ODECHCE KONSTRUOWANIA MATERIAŁÓW WYBUCHOWYCH. FACHOWCY POTRAFIĄ OCENIĆ SIŁĘ WYBUCHU W TYM BANKOMACIE CZY ZAGRAZAŁA ŻYCIU.

nauczyciel
Gość
nauczyciel

szkoda że ktoś wieczorem nie wpadł po wypłatę…
a propos terroryzm to nie tylko zabijanie sam wybuch niesie to co chcą uzyskać terroryści – STRACH.

aklema
Gość
aklema

to kto kontroluje materiały wybuchowe w rękach bandziorów? sprzedawcy kebabu?

aklema
Gość
aklema

czym wysadzili. przecież to jest terroryzm

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Bankomat sterroryzowali? – ha ha ha 🙂
Czy Ty wiesz co znaczy słowo: terroryzm i kto to jest terrorysta?