Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nocny pożar ciężarówki w Nosarzewie Borowym


Wczoraj (9 kwietnia) około godziny 23, na drodze wojewódzkiej nr 544 w miejscowości Nosarzewo Borowe (gm. Szydłowo) zapaliły się opony w ciężarówce DAF z niskopodwoziową naczepą wiozącej domek typu holenderskiego. Do przegrzania opon doszło na skutek awarii układu hamulcowego. Kierowca pojazdu próbował gasić płonące opony gaśnicami, w gaszeniu pomogli też okoliczni mieszkańcy.  Do działań ratowniczych wyjechał również jeden zastęp OSP Szydłowo i zastęp JRG Mława. Dzięki akcji gaśniczej nie doszło do rozprzestrzenienia ognia na przewożony domek.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Sprawiedliwość
Sprawiedliwość
6 lata temu

Osp Piegłowo znów pominięte

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x