Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wiosenne roztopy liryczne w KOMR w Dąbku


Zaproszeni goście oraz pensjonariusze ośrodka dla osób chorych na stwardnienie rozsiane w Dąbku przywitali wiosnę lirycznie i nastrojowo. Sobotni wieczór 7 kwietnia to czas gdy mogli się spotkać z poezją poety Dariusza Węcławskiego, na co dzień dyrektora tegoż ośrodka.  Autorowi wierszy towarzyszył aktor Dariusz Pick, a o oprawę muzyczną zadbała Ewa Śmietanka.

Sprzedam Piec


Warto dodać, że Dariusz Węcławski wydał cztery książki poetyckie: „Moje tam” (Warszawa 1999); „…zasuszone róże ożywają na końcu świata…” (Ciechanów 2003); „Droga” (Ciechanów 2008) i „Wiersze straszne i przerażające” (Ciechanów 2014) . Jest też wydawcą i współautorem czterech tomików poezji osób chorych na stwardnienie rozsiane oraz ich przyjaciół, współautorem i wydawcą tomu „Płomyki Pamięci” (2011), z wierszami kilku autorów, poświęconych papieżowi Janowi Pawłowi II.
Jako krytyki literacki jest autorem wielu cenionych recenzji, inicjatorem i uczestnikiem wielu wydarzeń artystycznych jak: „Dąbkowskie Wieczory Poezji”, „Światowe Dni Poezji UNESCO”, „Wiosna Literatury w Gołotczyźnie”, „Ciechanowska Jesień Poezji”; „Pomagajmy Razem”. Należy do Związku Literatów na Mazowszu, publikuje w lokalnych i regionalnych czasopismach.

red.

fot. KOMR Dąbek

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x