Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Lekcja wychowawcza z historią w tle


5 kwietnia 2018 r. w klasie 4d Szkoły Podstawowej nr 7 odbyła się nietypowa lekcja wychowawcza. Uczniów odwiedzili członkowie Grupy Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej  Mława.

Sprzedam Piec


Rekonstruktorzy nie tylko opowiedzieli uczniom o swojej działalności. Przybliżyli również dzieciom historię naszego miasta i ludzi, którzy tu mieszkali 100 lat temu. Goście przybyli w strojach z minionej epoki oraz przynieśli sprzęty domowe, które wówczas były używane. Uczniowie z dużym zainteresowaniem chłonęli przekazywane ciekawostki.

źródło i fot. SP 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x