Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Daleko od nudy” – „Krzyżacy” H. Sienkiewicza na lekcji języka polskiego w SP 3


Gry dydaktyczne mają znaczenie w procesie kształcenia. Rozwijają u uczniów aktywność, samodzielność oraz pomysłowość. Są świetnym sposobem na usystematyzowanie wiadomości.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Przekonali się o tym siódmoklasiści z SP 3. Ich zadaniem było przygotowanie w grupach gier dotyczących omawianej lektury – „Krzyżacy” H. Sienkiewicza. Wszyscy wykazali się niesamowitą kreatywnością przy tworzeniu plansz i ustalaniu zasad. Niesamowite emocje towarzyszyły również podczas gry. Uczniowie musieli pokonać wiele przeszkód. W trakcie zbierali miecze, rozwiązywali zagadki, a nawet walczyli o słodkości. Wszystko po to, by pierwszym dotrzeć do mety i wygrać. Tego typu zabawa jest świetnym sposobem na utrwalenie wiadomości dotyczących omawianej lektury.

źródło i fot. SP 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x