Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
meblolux

Wypadek na Żwirki. Motocyklista w szpitalu


Dziś kilka minut przed godziną 17 – tą na skrzyżowaniu ulic Żwirki i Chrobrego doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklistą. Kierująca skodą wyjeżdżała z ulicy Chrobrego, a w tym czasie kilku motocyklistów jechało ulicą Żwirki. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia, prawdopodobnie z winy kierującej skodą. Jeden motocyklista został poszkodowany i przewieziony karetką do szpitala. Policja zabezpiecza miejsce wypadku, chwilowo ulica Żwirki na odcinku od Wójtostwa do Padlewskiego jest nieprzejezdna.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

1500
marek

Ktoś kto spaceruje widzi wszystko w czarnych barwach i wszystko przeszkadza tylko gdy sam siada na motocykl czy za kierownicę auta to wtedy mu spacerowicze przeszkadzają. Wariaci są w śród kierowców każdego sprzętu choćby hulajnogi – bądźmy wyrozumiali i tolerancyjni bo naprawdę zaczyna się dziać źle w tym kraju.

Daniello

Krzysiu mały ptaszek „wróbel” jej pomoże.

spacerowicz

Zrobiło się ciepło i pojawiło się wielu motocyklistów i jeżdżących na quadach. Przydałoby się ażeby Policja zajęła się kilkoma z nich. Nie można spokojnie pospacerować po Marszałkowskiej, LG, Nowej czy nad Zalewem. Urządzają sobie wyścigi. Motory są niewyobrażalnie głośne – dziecko w wózku aż budzi się z płaczem. Szczególnie w dniu wczorajszym jakiś motocyklista na czerwonym Ducati bardzo mocno się śpieszył i strasznie hałasował. nie zwracał uwagi na dzieci biegające po chodniku czy maleństwa w wózkach – brawo dla tego Pana za inteligencję. Miło jest widzieć motocyklistów – szczególnie na turystycznych motorach lub tzw. czoperach, którzy widząc dzieci i rodziny… Czytaj więcej »

Magda

Droga publiczna to nie plac zabaw. Sypialnia też nie.

Anonimowo

Droga publiczna to też nie tor wyscigowy

Mławiak

Tylko że na alei Marszałkowskiej pod samym lasem jest ścieżka rowerowa a spacerowicze i starsze panie kijkami chodzą jak te św. krowy po ścieżce i utrudniają jazdę rowerem nikt ich nie kara że nie chodzą po właściwej stronie drogi.