Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Wypadek na Żwirki. Motocyklista w szpitalu


Dziś kilka minut przed godziną 17 – tą na skrzyżowaniu ulic Żwirki i Chrobrego doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklistą. Kierująca skodą wyjeżdżała z ulicy Chrobrego, a w tym czasie kilku motocyklistów jechało ulicą Żwirki. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia, prawdopodobnie z winy kierującej skodą. Jeden motocyklista został poszkodowany i przewieziony karetką do szpitala. Policja zabezpiecza miejsce wypadku, chwilowo ulica Żwirki na odcinku od Wójtostwa do Padlewskiego jest nieprzejezdna.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

6 - liczba komentarzy w artykule "Wypadek na Żwirki. Motocyklista w szpitalu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
marek
Gość

Ktoś kto spaceruje widzi wszystko w czarnych barwach i wszystko przeszkadza tylko gdy sam siada na motocykl czy za kierownicę auta to wtedy mu spacerowicze przeszkadzają. Wariaci są w śród kierowców każdego sprzętu choćby hulajnogi – bądźmy wyrozumiali i tolerancyjni bo naprawdę zaczyna się dziać źle w tym kraju.

Daniello
Gość

Krzysiu mały ptaszek „wróbel” jej pomoże.

spacerowicz
Gość
Zrobiło się ciepło i pojawiło się wielu motocyklistów i jeżdżących na quadach. Przydałoby się ażeby Policja zajęła się kilkoma z nich. Nie można spokojnie pospacerować po Marszałkowskiej, LG, Nowej czy nad Zalewem. Urządzają sobie wyścigi. Motory są niewyobrażalnie głośne – dziecko w wózku aż budzi się z płaczem. Szczególnie w dniu wczorajszym jakiś motocyklista na czerwonym Ducati bardzo mocno się śpieszył i strasznie hałasował. nie zwracał uwagi na dzieci biegające po chodniku czy maleństwa w wózkach – brawo dla tego Pana za inteligencję. Miło jest widzieć motocyklistów – szczególnie na turystycznych motorach lub tzw. czoperach, którzy widząc dzieci i rodziny… Czytaj więcej »
Mławiak
Gość

Tylko że na alei Marszałkowskiej pod samym lasem jest ścieżka rowerowa a spacerowicze i starsze panie kijkami chodzą jak te św. krowy po ścieżce i utrudniają jazdę rowerem nikt ich nie kara że nie chodzą po właściwej stronie drogi.

Magda
Gość

Droga publiczna to nie plac zabaw. Sypialnia też nie.

Anonimowo
Gość

Droga publiczna to też nie tor wyscigowy

wpDiscuz