Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Rodzice myśleli, że śpi. Ona chciała popełnić samobójstwo


Szybka wymiana informacji między komendami w Braniewie i Płońsku doprowadziła do udzielenia pomocy i uratowania życia 14-latce. Mundurowych zaalarmował kolega młodej dziewczyny, z którym utrzymywała kontakt internetowy. Nastolatka trafiła do szpitala.

W środę wieczorem do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Braniewie (woj. warmińsko-mazurskie) zadzwonił zdenerwowany 15-latek. Z informacji, którą przekazał wynikało, że jego 14-letnia koleżanka, poznana przez internet, prawdopodobnie chce popełnić samobójstwo. Dziewczyna wysłała swojemu znajomemu wiadomość, w której wyjawiła swój zamiar. Chłopak szybko zawiadomił miejscową Policję. W związku z tym, iż 14-latka, której dotyczyło zgłoszenie jest mieszkanką gm. Naruszewo (pow. płoński) dyżurny z Braniewa natychmiast przekazał informację do KPP w Płońsku.

Chwilę później we wskazanym przez zawiadamiającego miejscu był już patrol płońskiej policji. Domownik, który otworzył drzwi funkcjonariuszom był przekonany, że nastolatka śpi. Okazało się jednak, że próba dobudzenia leżącej na łóżku dziewczyny nic nie dała. Była ona nieprzytomna, miała słabo wyczuwalny puls. Policjanci udzielili jej pomocy przedmedycznej i wezwali karetkę pogotowia. Mundurowi ustalili też, że dziewczyna połknęła kilkanaście tabletek leku przeciwbólowego. 14-latka, przez załogę karetki pogotowia, została zabrana do szpitala.

 źródło: mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska KPP Płońsk

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Rodzice myśleli, że śpi. Ona chciała popełnić samobójstwo"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Trollo
Gość

Szacun panowie pilicjanci.

wpDiscuz