Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rodzice myśleli, że śpi. Ona chciała popełnić samobójstwo


Szybka wymiana informacji między komendami w Braniewie i Płońsku doprowadziła do udzielenia pomocy i uratowania życia 14-latce. Mundurowych zaalarmował kolega młodej dziewczyny, z którym utrzymywała kontakt internetowy. Nastolatka trafiła do szpitala.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


W środę wieczorem do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Braniewie (woj. warmińsko-mazurskie) zadzwonił zdenerwowany 15-latek. Z informacji, którą przekazał wynikało, że jego 14-letnia koleżanka, poznana przez internet, prawdopodobnie chce popełnić samobójstwo. Dziewczyna wysłała swojemu znajomemu wiadomość, w której wyjawiła swój zamiar. Chłopak szybko zawiadomił miejscową Policję. W związku z tym, iż 14-latka, której dotyczyło zgłoszenie jest mieszkanką gm. Naruszewo (pow. płoński) dyżurny z Braniewa natychmiast przekazał informację do KPP w Płońsku.

Chwilę później we wskazanym przez zawiadamiającego miejscu był już patrol płońskiej policji. Domownik, który otworzył drzwi funkcjonariuszom był przekonany, że nastolatka śpi. Okazało się jednak, że próba dobudzenia leżącej na łóżku dziewczyny nic nie dała. Była ona nieprzytomna, miała słabo wyczuwalny puls. Policjanci udzielili jej pomocy przedmedycznej i wezwali karetkę pogotowia. Mundurowi ustalili też, że dziewczyna połknęła kilkanaście tabletek leku przeciwbólowego. 14-latka, przez załogę karetki pogotowia, została zabrana do szpitala.

 źródło: mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Trollo
Trollo
3 lata temu

Szacun panowie pilicjanci.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x