Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zderzenie trzech aut w Mławce


Dziś w godzinach popołudniowych na granicy powiatu mławskiego i działdowskiego w miejscowości Mławka doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych (Opel Corsa i Seat Leon) i dostawczego VW T4. Na miejscu pierwszej pomocy udzielało pogotowie ratunkowe z Mławy, obecni byli także strażacy z KP PSP w Działdowie i druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z Iłowa-Osady. Działdowska policja ustala okoliczności zdarzenia.

Sprzedam Piec


red.

a

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x