Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wiosenne spotkanie integracyjne


Grupa uczniów z klasy  V a i VII d ze Szkoły  Podstawowej nr 7 pod opieką  nauczycielek języka  angielskiego : Karoliny Gralewicz i Joanny Modzelewskiej po raz drugi odwiedziła siedzibę mławskiego koła Ogólnopolskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Sprzedam Piec


Spotkanie było kolejnym etapem realizacji projektu : Szkoła z klasą 2.0, którego hasłem przewodnim  w tym roku jest: SOLIDARNOŚĆ. Uczestnicy projektu, integrując się z osobami niepełnosprawnymi, uczą się kultury dzielenia się z innymi, tolerancji dla odmienności, dostrzegania wartości w każdej osobie, pomimo jej ograniczeń. Podczas  spotkania uczniowie wraz z podopiecznymi  stowarzyszenia razem wykonywali kartki świąteczne w związku ze zbliżającymi się świętami Wielkiejnocy. Zaangażowanie i kreatywność uczestników tych jedynych w swoim rodzaju warsztatów plastycznych zaowocowały niepowtarzalnymi pracami artystycznymi. Ukoronowaniem spotkania była wspólna zabawa- poszukiwanie ukrytych w różnych zakamarkach czekoladowych jajeczek. Czas spędzony razem przyniósł wszystkim dużo radości i satysfakcji.

źródło i fot. SP 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x