Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uczniowie z SP 3 rozpoczynają cykl poznawania zawodów – dziś weterynarz


ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Weterynarz – zawód cieszący się dużym uznaniem wśród ludzi kochających zwierzęta. Miłośników zwierząt nie brakuje także w naszej szkole, dlatego uczniowie SP 3 z chęcią odwiedzili przychodnię Weterynaryjną  „POL – Vet”, by poznać ten jakże ciekawy zawód.

Dzięki Pani Monice Czaplickiej  dowiedzieli się jakie trzeba spełniać warunki, aby zostać weterynarzem oraz jakie są możliwości kształcenia. Ponadto poznali na czym polega praca weterynarza, jakie powinno się mieć  predyspozycje, umiejętności. Pani weterynarz przedstawiła uczniom także zalety i wady tego zawodu. Mieli oni możliwość samodzielnego wykonania prostego badania na zaprzyjaźnionym psie oraz doświadczyć choć przez chwilę tej pracy. Uczniowie myślący o tym zawodzie utwierdzili się w przekonaniu, że praca ta nie należy do łatwych i czystych, jednak jest niezmiernie wdzięczna – jest  po prostu pracą dla ludzi z pasją.

źródło i fot. SP 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x