Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Goście z całego świata w mławskiej fabryce LG


Wielu czytelników zadziwiły wiszące od kilku dni na każdym słupie wzdłuż całej Alei Marszałkowskiej aż do samej „siódemki” flagi LG. Dopytywali z jakiej okazji zostały wywieszone i jakie to święto.

Sprzedam Piec


Okazuje się, że od wczoraj mławska fabryka LG gości prezesów i kierowników działów z wielu fabryk koncernu rozsianych po całym świecie i prezentuje swoje działania innowacyjne. To cykliczne spotkania, które odbywają się w poszczególnych oddziałach korporacji i służą wymianie tzw. Best Practice. Chodzi tu o prezentowanie i wymianę najlepszych rozwiązań wypracowanych w procesach produkcyjnych, logistycznych czy jakościowych.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x