Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Flaga na ratuszowej wieży została opuszczona


fot. UMM


Łączymy się w bólu z rodziną i przyjaciółmi mjra Józefa Węgla. Flaga Mławy na maszcie ratusza miejskiego została opuszczona na znak żałoby – napisał w liście kondolencyjnym skierowanym do rodziny zmarłego burmistrz Sławomir Kowalewski.

Delegacja Mławy pojechała na pogrzeb ostatniego z żołnierzy walczących pod Mławą, których mieliśmy zaszczyt poznać i gościć. Miasto reprezentuje Arkadiusz Dłubisz, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Mława. Towarzyszy mu Agnieszka Puzio Dębska, Pełnomocnik Burmistrza Miasta Mława do spraw współpracy z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego, oraz dwa poczty sztandarowe – Miasta Mława i Zespołu Szkół nr 4.

źródło: UMM

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławianin
Mławianin
3 lata temu

Chwała Bohaterowi Mlawy

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x