Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Flaga na ratuszowej wieży została opuszczona


fot. UMMŁączymy się w bólu z rodziną i przyjaciółmi mjra Józefa Węgla. Flaga Mławy na maszcie ratusza miejskiego została opuszczona na znak żałoby – napisał w liście kondolencyjnym skierowanym do rodziny zmarłego burmistrz Sławomir Kowalewski.

Delegacja Mławy pojechała na pogrzeb ostatniego z żołnierzy walczących pod Mławą, których mieliśmy zaszczyt poznać i gościć. Miasto reprezentuje Arkadiusz Dłubisz, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Mława. Towarzyszy mu Agnieszka Puzio Dębska, Pełnomocnik Burmistrza Miasta Mława do spraw współpracy z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego, oraz dwa poczty sztandarowe – Miasta Mława i Zespołu Szkół nr 4.

źródło: UMM

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Mławianin
Gość
Mławianin

Chwała Bohaterowi Mlawy