Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Przasnysz. Nietrzeźwy 32-latek chciał popełnić samobójstwo, uratowali go policjanci


Szybka i zdecydowana reakcja przasnyskich policjantów pozwoliła na uratowanie życia młodego mężczyzny. Mieszkaniec Przasnysza chciał popełnić samobójstwo, jednak funkcjonariusze zdążyli na czas ustalić gdzie przebywa i odwieść go od zamiaru targnięcia się na własne życie.

Policjantom udało się ustalić aktualne miejsce pobytu 32-latka. Natychmiast w ustalone miejsce zostały wysłane patrole policyjne oraz pogotowie ratunkowe. Na szczęście mężczyzna nie zdążył targnąć się na swoje życie.

Po konsultacji lekarskiej niedoszły samobójca został osadzony do wytrzeźwienia i skierowany na dalszą konsultację medyczną.

 

źródło: asp. szt. Krzysztof Błaszczak/AC KPP Przasnysz

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz