Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przasnysz. Nietrzeźwy 32-latek chciał popełnić samobójstwo, uratowali go policjanci


Szybka i zdecydowana reakcja przasnyskich policjantów pozwoliła na uratowanie życia młodego mężczyzny. Mieszkaniec Przasnysza chciał popełnić samobójstwo, jednak funkcjonariusze zdążyli na czas ustalić gdzie przebywa i odwieść go od zamiaru targnięcia się na własne życie.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Policjantom udało się ustalić aktualne miejsce pobytu 32-latka. Natychmiast w ustalone miejsce zostały wysłane patrole policyjne oraz pogotowie ratunkowe. Na szczęście mężczyzna nie zdążył targnąć się na swoje życie.

Po konsultacji lekarskiej niedoszły samobójca został osadzony do wytrzeźwienia i skierowany na dalszą konsultację medyczną.

 

źródło: asp. szt. Krzysztof Błaszczak/AC KPP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x