Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policjanci zabezpieczyli tablet, szukają właściciela


Mławscy policjanci wydziału prewencji, podczas prowadzonych czynności służbowych, zabezpieczyli tablet marki KIANO, koloru czarnego. Przedmiot znaleziono w rejonie bloku 7/13, Mława, ul. H. Sienkiewicza.

Sprzedam Piec


Policjanci apelują do osób, które rozpoznały na zdjęciu, należący do nich utracony  przedmiot, tj.: tablet, o niezwłoczny kontakt z KPP w Mławie, tel. 23  654 72 50 lub tel. kom.  519 035 287.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x