Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nietrzeźwy kierowca w Woli Dębskiej


Wielkanocne Święta na drogach powiatu minęły spokojnie. Nie było poważniejszych wypadków, choć zdarzyło się 11 kolizji. Jedynie w Woli Dębskiej w piątek policja zatrzymała nietrzeźwego kierowcę.

Sprzedam Piec


W piątek, o godz. 17:50, w miejscowości Wola Dębskia, gm. Szydłowo, interweniujący patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki Ford Fokus. Stefan K. lat 37, zam. pow. mławski miał w organizmie ponad 1,30 promila alkoholu.

W ciągu weekendu policjanci ruchu drogowego przeprowadzili ponad 174 kontroli drogowych, mandatami ukarano 132 kierujących pojazdami, 14 pasażerów oraz 9 pieszych. W pozostałych przypadkach spotkanie z policjantami zakończyło się pouczeniem. Główne przewinienia kierujących to jak zwykle nadmierna prędkość, wyprzedzanie w miejscach niedozwolonych ale także niestosowanie pasów bezpieczeństwa, wykroczenia pieszych to przechodzenie przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Policjanci sprawdzili też stan trzeźwości ponad 146 kierujących.

Policja ponownie apeluje o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych. Apelujemy do kierujących samochodami o patrzenie w lusterka i odpowiednio wczesne sygnalizowanie wykonywania manewrów. Chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas, bądźmy ostrożni.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x