Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Inga i Michał wśród najlepszych


fot. UMM

MCdonalds
Reklama


Najlepsi studenci Łódzkiej Akademii Muzycznej zagrali w uroczystym koncercie zorganizowanym z okazji święta uczelni. W ich gronie znaleźli się Inga Piwowarska i Michał Rudziński, utalentowani muzycy z Mławy.

W sali koncertowej Łódzkiej Akademii Muzycznej odbył się uroczysty koncert z okazji święta uczelni. Do występów na scenie zaproszono najlepszych studentów, zwycięzców lub finalistów ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów. Wśród sześciu solistów znalazło się dwoje mławian – akordeonistka Inga Piwowarska i wokalista Michał Rudziński. Stypendyści Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Rektora AM w Łodzi, ale także (w przypadku Ingi) Burmistrza Miasta Mława, wzbudzili aplauz publiczności.

Gratulujemy kolejnych sukcesów i trzymamy kciuki na przyszłość!

źródło: MG/RP UM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x