Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Inga i Michał wśród najlepszych


fot. UMM

Najlepsi studenci Łódzkiej Akademii Muzycznej zagrali w uroczystym koncercie zorganizowanym z okazji święta uczelni. W ich gronie znaleźli się Inga Piwowarska i Michał Rudziński, utalentowani muzycy z Mławy.

W sali koncertowej Łódzkiej Akademii Muzycznej odbył się uroczysty koncert z okazji święta uczelni. Do występów na scenie zaproszono najlepszych studentów, zwycięzców lub finalistów ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów. Wśród sześciu solistów znalazło się dwoje mławian – akordeonistka Inga Piwowarska i wokalista Michał Rudziński. Stypendyści Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Rektora AM w Łodzi, ale także (w przypadku Ingi) Burmistrza Miasta Mława, wzbudzili aplauz publiczności.

Gratulujemy kolejnych sukcesów i trzymamy kciuki na przyszłość!

źródło: MG/RP UM Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz