Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wielkanocne Przygotowania, nowy film Radzanovii


To kolejny film nagrany w miniskansenie Radzanovia. Tym razem wraz z rekonstruktorami i jednocześnie aktorami przygotujemy się do Wielkanocy. Pokazane są w nim dawne polskie tradycje robienia palm wielkanocnych, przedświątecznego sprzątania, barwienia jajek, wędzenia wędlin i inne przygotowania przed Świętami Wielkanocnymi. Pomysłodawcami i organizatorami projektu są Agnieszka Rychcik-Nowakowska i Rafał Nowakowski.

Sprzedam Piec


red.

Zobacz tutaj:

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Alf
Alf
3 lata temu

Super, widać że ludzie z pasją.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x