Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zajączki, kaczuszki, kurczaczki i pisankowe koszyki


Najmłodsi uczniowie SP nr 3  tuż przed Świętami Wielkanocnymi zorganizowali wraz z paniami wystawkę prac.  Przygotowane zostały  przez dzieci i  dotyczyły tematyki świątecznej. Na stołach pojawiły się pięknie ozdobione pisanki.  Uczniowie przygotowali pisanki z ugotowanych jaj ozdobionych kolorowymi włóczkami. Ozdabiane również były jajeczka ze styropianu, pięknie malowane farbami. Na wystawce zobaczyć można również posiane rzeżuchy w nietypowych naczynkach. Każda rzeżucha otrzymała niesamowity wygląd, gdyż przypominała zajączki, kaczuszki, kurki, pisankowe koszyczki. Nad całością czuwały dwa duże kurczaczki, które stanowiły tło dla wystawy wielkanocnej.


źródło i fot. SP nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x