Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W Wielką Sobotę sklepy czynne, ale krócej


Jeżeli jeszcze musimy zrobić zakupy, pamiętajmy, że w Wielką Sobotę markety pracują krócej. To także efekt nowo obowiązującej ustawy, wprowadzającej dni wolne od handlu.

31 marca sklepy mogą pracować tylko do godziny 14. Nie licząc oczywiście wielu wyjątków, zapisanych w ustawie o zakazie handlu, czyli np. sklepów na stacjach paliw, na dworcach kolejowych czy małych sklepików, za ladami których staną właściciele. Ale większość największych sieci handlowych, które które mają też swoje placówki w Mławie, zamknie sklepy wcześniej. Lidl już o 12.30. Tesco, Kaufland, Biedronka, Carrefour będą czynne do 13. Również w Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny sklepy będą nieczynne.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Mławiak
Gość
Mławiak

I bardzo dobrze 😉

Pisior
Gość
Pisior

Za robotę się weź.