Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Za nami finał konkursu wiedzy baśniowej utworów Braci Grimm


W dniu 28 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 6 w Mławie, odbył się finał „Konkursu  wiedzy baśniowej utworów Braci Grimm”. Konkurs przeprowadzono w dwóch kategoriach. Pierwsza kategoria skierowana była do dzieci pięcioletnich. Polegała na wykonaniu pracy plastycznej dowolną techniką. W ciągu ostatnich kilku tygodni do naszej szkoły wpłynęło wiele prac z 9 różnych placówek.


Druga kategoria skierowana była do dzieci 6 – letnich i miała charakter turnieju wiedzy. Przystąpiło do niej 21 uczestników z 7 mławskich przedszkoli i szkół podstawowych. Dzieci musiały wykazać się znajomością czterech baśni: odpowiadały na pytania, układały historyjki obrazkowe, rozwiązywały łamigłówki.

W obu kategoriach nagrodzono wszystkie dzieci. Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. W turnieju wiedzy I miejsce zajęły Szkoła Podstawowa nr 6 oraz Szkoła Podstawowa nr 3, II miejsce przypadło w udziale Miejskiemu Przedszkolu Samorządowemu nr 1, na trzecim miejscu znalazły się Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 3 oraz Niepubliczne Przedszkole Bajkowy Dworek, na czwartym zaś uplasowały się Szkoła Katolicka oraz Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 2.

Po ogłoszeniu wyników konkursu, wszystkie dzieci wraz z opiekunami, udały się na wspólny poczęstunek, i z uśmiechami na twarzach wróciły do swoich placówek.

   źródło i fot. SP nr 6

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x