Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wielkanocne paczki żywnościowe trafiły do 100 rodzin


Jak co roku Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej przygotowuje świąteczne paczki żywnościowe dla osób i rodzin potrzebujących wsparcia. Takich paczek przed Świętami Wielkiej Nocy przygotowano 100. Znalazły się w nich podstawowe produkty żywnościowe, ale też słodycze i napoje.


 Produkty żywnościowe zbierali wolontariusze MOPS podczas prowadzonej w połowie marca w większości sklepów ogólnopolskiej zbiórki żywności pod hasłem „Podaruj Potrzebującym Produkty na Wielkanocny Stół”. Zbiórka odbyła się przy pomocy 130 wolontariuszy, którzy po raz kolejny uczestniczyli w akcji. Byli to pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie oraz uczniowie mławskich szkół: I LO im. Wyspiańskiego, Zespół Szkół Nr 2, Zespół Szkół Nr 3, Zespół Szkół Nr 4, Szkoły Podstawowej Nr 2 i Szkoły Podstawowej Nr 3. Podczas zbiórki zebrano łącznie 1 588 kg żywności. Wśród przekazywanych produktów przeważały słodycze, cukier, mąka, olej, konserwy, makarony.

red.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
3 lata temu

Takie akcje dla potrzebujących na terenie Mławy są jak najbardziej chwalebne.
Pani dyrektor MOPSu, Pan Krzysztof i wg wszyscy pracownicy MOPSu jak i wolontariusze wykonali fantastyczna pracę za którą warto publicznie podziękować.
W Mławie nie każdego stać by pozwolić sobie na zakup niektórych artykułów spożywczych a dzięki tej akcji mogą o to już się nie martwić.
Dziękujmy za takie osoby.

Ktos
Ktos
3 lata temu

1588kg/100=około 10kg hmm zaje***a logika.

z bliska
z bliska
3 lata temu
Reply to  Ktos

Uważam że w takich chwilach i akcjach na rzecz ludzi potrzebujących nie warto się czepiać drobiazgów, a raczej złożyć podziękowanie Panu Krzyśkowi, za angazowanie się w tą akcję od wielu lat. A jako zwykły mławianin / nie poseł,nie dyrektor / chciałbym złożyć—ŻYCZENIA CIEPŁE JAK TCHNIENIE WIOSNY, SKŁADAM JE WSZYSTKIM W TEN CZAS RADOSNY. NIECH WSZYSTKIE TROSKI BĘDĄ DALEKO, A DOBRO PŁYNIE DO WSZYSTKICH MŁAWIAN SZEROKĄ RZEKĄ—-WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!!!!!!!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x