Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Lipowiec Kościelny: Sposób na spędzanie czasu


3012 marca grupa uczniów klas I-III ze Szkoły Podstawowej im. bł. bp. L. Wetmańskiego pod opieką pani Joanny Pastuszka i pani Anny Łopaczewskiej udała się na wycieczkę do Warszawy. Wycieczka miała na celu tworzenie rozwijania zainteresowania wśród uczniów różnymi formami spędzania czasu.


Podczas zwiedzania wystawy z klocków lego dzieci mogły zobaczyć wykonane w całości z klocków m.in. aleję gwiazd sportu, różne postacie ze świata bajek i wiele innych budowli. Dzieci spotkały się również na terenie wystawy z wieloma atrakcjami w strefie zabawy. Ponadto uczniowie byli również w kinie Cinema City w centrum handlowym Arkadia, gdzie obejrzały film animowany pt.: „Fernando”. Obok atrakcji wyjazd utrwalał nawyki współdziałania, uczynności, zaufania do nauczyciela i innych osób dorosłych oraz wspólnego radzenia sobie z trudnościami, kiedy w pobliżu nie ma rodziców. Był też okazją do utrwalania umiejętności kulturalnego zachowania w miejscach publicznych, środkach komunikacji oraz innych obiektach.

autor i fot.: SP w Lipowcu Kościelnym

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x