Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jak zrobić świąteczne stroiki wiedzą w SP nr 2


Tradycją naszej biblioteki jest organizowanie warsztatów świątecznych, podczas których młodzież uczy się przygotowywać proste, ale bardzo efektywne ozdoby. Udział w takim spotkaniu pozwala uczniom na rozbudzenie zainteresowań plastycznych oraz ćwiczy motorykę małą.


23 marca nasze zaproszenie przyjęła pani Wioletta Walczak – Sych, która pokazała uczniom z klasy 2b, jak przygotować stroiki świąteczne. Młodzież  bardzo chętnie tworzyła ozdoby, doskonale się przy tym bawiąc. Natomiast 28 marca w świątecznej atmosferze, takie same stroiki uczyli się robić uczniowie klasy IVa.

Wszystkim bardzo podobał się udział w warsztatach i z radością zabrali zrobione przez siebie stroiki do domu, aby podarować je jakiejś bliskiej swojemu sercu osobie.

źródło i fot. SP nr 2

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x