Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Garol Team mistrzem. Komplet turniejowych zwycięstw


Czternaście wygranych to bilans Garol Team w tegorocznej edycji Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki. Nikt nawet nie zbliżył się do takiego bilansu. Dzięki temu zespół złożony głównie z zawodników z gminy Lipowiec Kościelny mógł świętować tytuł mistrzowski.


Sposób na liderów zdołali znaleźć tylko konkurenci z Technokabla. W bezpośredniej konfrontacji rozegranej podczas czwartej odsłony imprezy (na początku marca) triumfowali w trzech setach. Po pierwszym nawet przegrywali, ale finisz zawodników ze Szreńska okazał się zabójczy. Doprowadzili do wyrównania, po czym w tie-breaku zwyciężyli różnicą ośmiu punktów.

To była jedyna wpadka mistrzów w całej tegorocznej edycji imprezy. Podczas ostatnich zawodów nie pogorszyli swojego imponującego dorobku. Zaczęli od skutecznego rewanżu nad Technokablem. Potem okazali się lepsi od trzech pozostałych konkurentów. W czterech spotkaniach oddali dwa sety.

Walka o drugie miejsce rozstrzygnęła się między dwoma drużynami. Zarówno Kurier Express Kozłowo, jak i De Luxe Team miały na koncie identyczną liczbę punktów. Wniosek z tego był jasny – kto wypadł lepiej, mógł cieszyć się z wicemistrzostwa.

Lepiej z presją poradzili sobie zawodnicy z Warmii i Mazur. Owszem ulegli w pojedynku z Garol Team, ale już z trzech pozostałych prób wyszli zwycięsko. Przede wszystkim w bezpośrednim starciu pokonali najgroźniejszego rywala 2:0.

 Wyniki

Technokabel – Garol Team 0:2, De Luxe – Hainzglass 2:0, Kurier – Technokabel 1:2, De Luxe – Garol Team 1:2, Kurier – Hainzglass 2:1, Technokabel – De Luxe 2:1, Kurier – Garol Team 1:2, Technokabel – Hainzglass 2:0, De Luxe – Kurier 0:2, Hainzglass – Garol Team 0:2

Klasyfikacja generalna Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki

  1. Garol Team 80 pkt., 2. Kurier Express Kozłowo 64, 3. De Luxe Team 60, 4. Technokabel Szreńsk 56, 5. Hainzglass Działdowo 40

RS

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x