Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Śmiertelny wypadek na trasie Mława – Ciechanów koło Pniewa Wielkiego. Aktualizacja


Nie żyje kierowca osobowego Audi, które koło godziny 5 rano na drodze wojewódzkiej nr 615 w okolicy miejscowości Pniewo Wielkie uderzyło w drzewo i dachowało.

Na miejscu działania ratownicze prowadziły cztery jednostki straży pożarnej z powiatu ciechanowskiego, które zabezpieczają miejsce zdarzenia. Na miejscu jest również policyjne grupa dochodzeniowa. Droga jest nadal nieprzejezdna, mławska policja już przy wieży kieruje pojazdy jadące w kierunku Ciechanowa na Szydłowo/Grudusk.

Aktualizacja 27.03.2018 godz. 11:08

Policjanci wyjaśniając okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w dniu 27.03.2018 r. ok. godz. 5:15  w miejscowości Pniewo Wielkie. Kierujący  pojazdem m-ki Audi A6 19-letni mieszkaniec Ciechanowa jadąc drogą nr 615  z Ciechanowa w kierunku Mławy na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na lewe pobocze drogi a następnie uderzył w rosnące za rowem drzewo. Kierując poniósł śmierć na miejscu. Czynności na miejscu zdarzenia wykonują policjanci grupy dochodzeniowo – śledczej pod nadzorem prokuratora podaje asp.szt. Bożena Kuklakz KPP Ciechanów.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

17
KOMENTARZE

avatar
1500
fakt
Gość
fakt

przeciez to samoboj….

Migotka
Gość
Migotka

Wyrazy współczucia dla rodziny. Nie wiadomo jak było, ale skoro policja nie była nawet początkowo w stanie podać marki samochodu to koleś musiał zdrowo zapier…. Nawet gdyby wypadła jakąś zwierzyna na drogę to przy prędkości 80 90 km/h chłopak może by jeszcze zyl. No ale nie wiadomo jak było możemy tylko się domyślać.. Pewnie posypie się na mnie zaraz fala nienawiści i hejtu, bo takich osób w internecie nie brakuje i nie można mieć swojego zdania.. Pozdrawiam

arczi
Gość
arczi

w tych lasach są stada hodowlane danieli widziałem nawet don30 sztuk w jednym stadzie
tam trzeba zwalniać te zwierzęta się nie boją ludzi bo leśniczy do ich nie strzelają

rad
Gość
rad

wracaliśmy z pracy i w tej okolicy tez nam 3 sarenki wyleciały. nie wiem jak było ale to prawdopodobne… szkoda młodego chłopaka………….

gal anonim
Gość
gal anonim

tam lubią wyskakiwac sarenki z lasu może to go zmusiło do zmiany pasa ruchu – ale nie wiem – nie widziałem

Anonimowo
Gość
Anonimowo

A może wyskoczyła mu zwierzyna z lasu ? A nie piszecie że kierowca bez wyobraźni tam często się to zdarza

ccc
Gość
ccc

wincyj drzew przy drogach

Anonimowo
Gość
Anonimowo

wincyj kierowców bez wyobraźni

z bliska
Gość
z bliska

Za to ty masz wyobraznie, no ale coż jak się jezdzilo wozem drabiniastym, po polnych drogach to teraz masz takie doświadczenie że możesz zabierać głos w każdym temacie, taką masz”wiedzę” byś mógł przestać robić z siebie takiego kmiota, wtedy nam komentującym zdarzenia będzie lżej…

z bliska
Gość
z bliska

Po minusach widać, że kmiotów z okolicznych gmin zadomowiło się w Mławie aż nadto, no cóż tylko patrzeć jak niedługo Mława stanie się gmino.

MMO
Gość
MMO

Mława stanie się … czym?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Tam gdzie nie ma drzew to i tak się zabijają o znaki, słupy lub mostki, dachują w rowach. Zawsze trzeba na coś złożyć tylko nie na siebie a czy te przedmioty nam wyrastają na pasie jezdni?

zdziwiony
Gość
zdziwiony

Drzewa nie zabijają, tylko wariaci za kierownicą. Nie raz tą trasą jechałem i żadne drzewo mi nie przeszkadzało. Dobrze, ze są. Ja faktycznie dałbym więcej drzew. Latem dają trochę cienia. Jak się umie jeździć to drzewa, znaki, ogrodzenia przy drodze nie stanowią problemu

Człowiek
Gość
Człowiek

Jebnij sie w głowe więcej drzew przy drogach wiecej wypadków …. wybitny kierowco nie pozdrawiam

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Trochę kultury by się przydało, te komentarza czytają również dzieci, a więc pewnych słów nie powinno się używać człowieku, o jeśli jesteś człowiekiem

Pogromca Zdziwionych
Gość
Pogromca Zdziwionych

pier… sie w czoło chyba mało jezdzisz wypadek moze zdarzyc kazdemu. Zebys sam kiedys w takie drzewo jeb…. osle

zdziwiony
Gość
zdziwiony

Kozak w necie i zapewne kozak za kierownicą. Stała się tragedia. Szkoda chłopaka i jego rodziny, ale mój komentarz tyczy się tego, że drzewa nie stanowią problemu. Jeżdżę sporo i nie raz miałbym wypadek właśnie przez takich cwaniaków jakim zapewne jesteś, którzy widzą problem wszędzie, ale nie w sobie i swojej jeździe. Jadąc zgodnie z przepisami jestem ciągle wyprzedzany. Sarny też mi wybiegały, ale tam są znaki informujące o tym, więc wystarczy zwolnić i uważać. Z tonu wypowiedzi wnioskuje, że jesteś prostym burakiem, więc napisze prostym językiem. Zapi…nie to przyczyna przynajmniej 90% wypadków. Mnie to nie spotka bo umiem jeździć,… Czytaj więcej »