Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pokazowe zajęcia badmintona w SP 3


Od tego tygodnia w naszej szkole odbyły się pokazowe zajęcia badmintona. Uczniowie z SP 3 mogli bliżej zapoznać się z tą wymagającą, szybką dyscypliną sportu.  Na początku w zajęciach wzięły udział klasy starsze, po świętach zaś naukę rozpoczną dzieci klas czwartych i siódmej. Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie i z uśmiechem na twarzy uczestniczą w tego typu  zajęciach. Dla niektórych to pierwszy kontakt z tą dyscypliną. Ale  radzili sobie bardzo dobrze.

Sprzedam Piec


źródło i fot.: SP nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x