Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uczniowie ZS w Radzanowie radośnie przywitali wiosnę


21 marca uczniowie ZS w Radzanowie radośnie przywitali wiosnę. Tradycyjnie dzieci ze Szkoły Podstawowej zaprezentowały przygotowane przez siebie Marzanny. Uczniowie klas IV-VII wykonali również koszyczek świąteczny natomiast młodsze dzieci kwiaty wiosenne.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Gdy klasy I-III brały udział w turnieju gier planszowych, uczniowie klas IV-VII mogli zmierzyć się w zabawie ,,Koło fortuny”.

Dla najmłodszych uczniów, pierwszy dzień wiosny zakończył się wspólnym spacerem nad rzekę Wkrę, w celu zatopienia Marzanny i pożegnania zimy.

W tym samym czasie również dla uczniów gimnazjum były przygotowane konkursy i zabawy. Gimnazjaliści przywitali wiosnę przygotowując zdrowe i kolorowe przekąski, przystawki. Każda klasa ubrana w kolorze wiosennym miała także za zadanie zaprezentować w dowolnej formie zdrowy styl życia – ,,Wiem co jem”. Po tej części nastąpiła degustacja wcześniej przygotowanych przekąsek.

Następnie uczniowie wzięli udział w teleturnieju ,”Wiem wszystko”, który polegał na udzielaniu odpowiedzi na wyświetlane pytania za pomocą telefonów komórkowych. Ostatnim punktem wiosennej zabawy był turniej piłki nożnej dla chłopców oraz ćwiczenia z trenerem personalnym (p. Marylą Szulc) dla dziewcząt.

Wszyscy uczniowie ZS w Radzanowie radośnie spędzili ten dzień. W poszczególnych zabawach i konkurencjach mieli możliwość wykazać się swoją wiedzą oraz kreatywnością. Impreza ta zintegrowała społeczność szkolną, wytworzyła poczucie wspólnoty, ale przede wszystkim była świetną zabawą.

 autor i fot.: ZS w Radzanowie

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x