Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Stare Kosiny. Były i piękne palmy i smaczne ciasta


Szkoła Podstawowa w Starych Kosinach 23 marca podsumowała związany ze zbliżającymi się świętami konkurs na palmę i ciasto wielkanocne adresowany do uczniów i rodziców szkół z terenu gminy. Jury wybrało najpiękniejsze palmy i nagrodziło najlepsze wypieki.

Sprzedam Piec


Wręczenie nagród wyróżnionym poprzedził program słowno – muzyczny, przypominający o religijnym wymiarze zbliżających się świąt.

Laureatami V Gminno – Parafialnego Konkursu Wielkanocnego na palmę i ciasto wielkanocne zostali:

W kategorii palma:

I MIEJSCE– Alicja, Gabriel Kowalscy i Jonasz Chołaściński- SP Stare Kosiny

II MIEJSCE– Magdalena i Zofia Jarmuszewskie- SP Głużek

III MIEJSCE– Rodzina Państwa Zakobielskich- SP Głużek

Wyróżnienia otrzymali:  Wiktoria Kałapus – SP Stare Kosiny; Bartosz, Amelia i Wiktoria Dworzniccy – SP Bogurzyn; Maja Truszczyńska – SP Bogurzyn; Oliwier Czymerski – SP Wiśniewo;

W kategorii ciasta wielkanocne:

I MIEJSCE- Gabriela Skuzińska – SP Bogurzyn

II MIEJSCE- Gabriel i Michał Wtulich – SP Bogurzyn

III MIEJSCE- Kinga i Natalia Napirskie – SP Stare Kosiny

Wyróżnienia otrzymali:  Blanka i Kacper Rutkowscy – SP Bogurzyn; Natalia i Kamil Myślińscy – SP Bogurzyn; Gabriela Balińska – SP Stare Kosiny.

red.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x