Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spotkanie wiosny z zimą w przedszkolu na Hożej


W naszym przedszkolu spotkały się Pani Zima z Panią Wiosną, które świetnie bawiły się z przedszkolakami i ciociami. Pani Zima przyniosła ze sobą zagadki, a Pani Wiosna z pomocą dzieci wygrała przeciąganie liny.


Wesołe konkurencje i taneczne zadania sprawiły, że powitanie Wiosny to była świetna zabawa. Na koniec dzieci obrzuciły Panią Zimę śnieżkami i pięknie jej pomachały. Mamy nadzieję, że Wiosna będzie piękna i słoneczna, a Zima przyjdzie za rok wesoła i łaskawa.

źródło i fot.:
Monika Dzięgielewska, Milena Dłubisz
MPS nr 3 w Mławie

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x