Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pierwszy dzień wiosny to okazja do świetnej zabawy


Pierwszego dnia wiosny w Zespole Szkół Nr 1 panowała iście świąteczna atmosfera. Tego dnia nauka odbywa się jedynie poprzez zabawę, więc samorząd uczniowski zorganizował rozgrywki dla wszystkich klas w trzech kategoriach – motyw łączący całą klasę, klasowa maskotka oraz karaoke.


Czwarta dyscyplina czyli rzut kostką słomy rozgrywana była indywidualnie. Tytuł najlepiej przebranej klasy zdobyła klasa III TE, najlepsza maskotka pochodziła z klasy III TB a konkurs karaoke wygrała klasa I TI „a”

Zwycięzcą w rzucie kostką słomy został Wojtek Sztybór z klasy IV TB. Jury doceniło również przebranie pani Edyty Tadrzak, nauczycielki języka angielskiego i wychowawczyni klasy II TEO/TI „b”. Tego dnia jednak nie zdobywanie tytułów było najważniejsze, ale dobra zabawa, a tej w „Budowlance” nie zabrakło.

red.

źródło i fot. ZS nr 1

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x