Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

SP w Uniszkach Zawadzkich. Zobacz wyjątkową galerię przedmiotów z recyklingu


Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Uniszkach Zawadzkich podczas zajęć świetlicowych przystąpili do IV edycji ogólnopolskiego konkursu ekologicznego MISTRZ RECYKLINGU – Maks porządkuje odpady.

Po zapoznaniu się z wiadomościami zawartymi w scenariuszach, filmach oraz grach edukacyjnych opracowano odpowiedzi na pytania zamknięte i otwarte. Stworzono galerię przedmiotów, które można wykonać dzięki recyklingowi – pozyskując materiały wtórne. W czasie kolejnych spotkań uczniowie pozyskali informacje na temat oszczędzania zasobów naturalnych, dbania o środowisko, a przede wszystkim dbania o nasze zdrowie.

Nawyki prawidłowej segregacji odpadów komunalnych, zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych staną się bardzo przydatne na przyszłość.

Myślą przewodnią powyższego konkursu niech będzie apel do wszystkich mieszkańców planety – „Segreguj według podanej zasady, a dowiesz się gdzie i jakie włożyć odpady”. Prace zostaną przesłane na adres Fundacja Chlorofil ul. Dywizjonu 303 nr139/174 01-470 Warszawa.

źródło i zdjęcia: SP w Uniszkach  Zawadzkich

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x