Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Otwarte Seminarium Taekwondo ITF w „szóstce”


W czwartek 22 marca w Szkole Podstawowej Nr 6 w Mławie odbyło się Otwarte Seminarium Taekwondo ITF, które organizował klub Akademia Sztuk Walk Senshi.


Zajęcia były podzielone na dwie grupy wiekowe, w których udział wzięło ok 50 osób z sekcji prowadzonych przez instruktorów klubu Senshi. Szkolenie dotyczyło powtórzeniem i utrwaleniem umiejętności z zakresu układów formalnych oraz samoobrony przed zbliżającym się egzaminem na kolejne stopnie. W trakcie seminarium obyła się ważna uroczystość, a mianowicie 10 urodziny Senshi. Ponadto Prezes klubu i główny instruktor Artur Możdżonek obchodził 10 lecie pracy trenerskiej. Nadmienić trzeba, że od kilku lat zawodnicy Senshi regularnie startują w zawodach Taekwondo i Kickboxingu, skąd przywożą z każdej imprezy mnóstwo medali. Obecnie Taekwondo ITF w naszym powiecie można trenować w Mławie, Lipowcu K., Morawach i Szydłowie. W tym sezonie powstała jeszcze sekcja w Iłowie Osada. Gdybyście chcieli spróbować swoich sił i trenować Taekwondo, proszę kontaktować się z panem Arturem Możdżonek.

źródło i fot.: Akademia Sztuk Walk Senshi

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x