Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Niebezpieczna skrzynka na listy. Zwróć ją natychmiast


Sieć Kaufland wycofuje ze sprzedaży zamykaną skrzynkę na listy z gazetnikiem. Na swojej stronie opublikował w tej sprawie komunikat. Skrzynka wykonana jest  ze szlachetnej, matowej i szczotkowanej stali. Okazało się, że ma bardzo ostre krawędzie mogące poranić zarówno listonosza  jak i wyjmujących korespondencję.  Skrzynki sprzedawane były w promocyjnej cenie 59 zł.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Kaufland zaleca, aby klienci zwracali w dowolnie wybranym markecie Kaufland, otrzymując zwrot pieniędzy za zakup. Nie będzie też wymagane okazanie paragonu. Do dyspozycji klientów w razie pytań sieć udostępnia bezpłatną infolinię: 800 300 062.

źródło: www.kaufland.pl

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x