Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jak powstaje palma wielkanocna opowiada Radzanovia [zobacz film]


Dziś Niedziela Palmowa. Tradycyjnie więc, dziś do kościoła przynosimy palmy. Są one mniejsze lub większe, zakupione, a czasem wykonane własnoręcznie.  W wielu parafiach wokół kościołów przechodzą procesje, niosące różnej wielkości palmy, jak choćby ta bardzo znana w Łysych na Kurpiach.Również w Mławie od kilku lat Stowarzyszenie Wspólnota Mariacka organizuje konkursy na najpiękniejszą palmę.

Sprzedam Piec


O tym jednak jak wykonać ją własnoręcznie opowiada  Mateusz Kosiorek ze skansenu w Radzanovii. Zobacz filmik:

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x