Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wielkanocny wystrój w parku. Czy jajka przetrwają jeszcze jeden sezon?


Święta Wielkanocne tuż, tuż. W miejskim parku pojawiły się świąteczne, kolorowe pisanki, które również w ubiegłym roku stanowiły wielkanocną atrakcję. Czy przetrwają jednak jeszcze jeden sezon, nie wiadomo.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Pisanki są już podziurawione i mają ubytki. Widocznie w ubiegłym roku ciekawscy próbowali koniecznie zajrzeć co kryje się pod malowaną powłoką. W tym roku ustawione zostały nieco inaczej, większość z nich stoi na środku klombów w głównej alei, gdzie bezpośredni dostęp do nich jest utrudniony. Zapewniamy ciekawskich, że w środku metrowej wysokości pisanek na pewno nie kryją się dinozaury ani kurczaczki. Nie jest to również jajko z niespodzianką.

red.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Leszek Nowak
Leszek Nowak
3 lata temu

Piękne. A jak dzieci się cieszą z tych pisanek!

Kurka
Kurka
3 lata temu

Szkoda że już zdążyli poniszczyć. Taką mamy w naszym kraju kulturę i poszanowanie dla cudzej pracy. Nawet pancerne jajo by się nie uchowało. Z drugiej strony, może warto w przyszłym roku w mieście postawić jajo przeznaczone specjalnie do malowania, dla tych bardziej kreatywnych spacerowiczów 🙂 Czasem w miastach spotyka się różne tablice itp., gdzie można coś dopisać albo dorysować.

Leszek Nowak
Leszek Nowak
3 lata temu
Reply to  Kurka

Świetny pomysł!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x