Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przasnysz buduje kryty basen i lodowisko


Burmistrz Przasnysza Waldemar Trochimiuk przedwczoraj, 22 marca br. złożył wniosek o pozwolenie na budowę basenu krytego wraz z lodowiskiem sezonowym w Przasnyszu. To pierwszy krok na ścieżce do budowy takiego obiektu.

Sprzedam Piec


Jak podaje portal infoprzasnysz.com burmistrz Przasnysza podpisał umowy partnerskie do realizacji budowy kompleksu z Miastem Maków Mazowiecki oraz Gminami: Czernice Borowe, Krasne, Przasnysz, Krasnosielc, Czerwonka, Karniewo. Jest również duże prawdopodobieństwo, że na przełomie marca i kwietnia do grupy partnerów dołączą władze samorządowe Powiatu Makowskiego i Gminy Płoniawy.

Opracowany projekt techniczny na budowę obiektu uzyskał pozytywną opinię i obowiązujące ustalenia z Polskim Związkiem Pływackim. Tym samym Miasto realizuje kolejny etap realizacji przedsięwzięć budowy kompleksu sportowego przy Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Powiatu przasnyski liczący około 50 tys. mieszkańców będzie miał na swoim terenie już drugą krytą pływalnię. Od  2014 roku funkcjonuje bowiem w Chorzelach Mazowieckie Centrum Sportów Zimowych z krytą pływalnią. Natomiast sztuczne lodowisko byłoby pierwszym takim obiektem w tym powiecie.

red.

fot. MCSP Chorzele

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Do Was
Do Was
3 lata temu

Gdyby każdy władca spełniał zachcianki ludu i jego żądania,bez uciekania się do podstępu, to co byłaby wartą jego władzą?
Po cóż multiplikować administrację i gwardię p rzyboczną,jeśli król podejmowały decyzję bez poszukiwania trudności w ich podjęciu?
Zawstydziłby lokalny burmistrz, możniejszych od siebie,a tym bardziej swoich mocodawców ( nie z ludu ), jeśliby stał po stronie mieszkańców, a nie po stronie brudnych pieniędzy, tutejszych oligarchów, firm zza granicy i lewicowym rodowodzie.

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu

Malutki Przasnysz może mieć lodowisko – może.
Co ciekawe podpisuje umowy partnerskie (nie mylić z PPP przypadkiem) z okolicznymi gminami, a u nas sucho,
lepiej organizować imprezy z wielką pompą które nas kosztuję kilkaset tysięcy za jedną,
robić najróżniejsze projekty, na które miasto też wydaje rocznie kilkaset tysięcy, a później wrzuca się do niszczarki, bo do wc się nie nadają
i zbierać kasę na kolejne pomniki niż zapewnić aktywny wypoczynek dzieciom i młodzieży… i nie tylko.

ass
ass
3 lata temu
Reply to  Jarząbek

Masz basen? masz! Przasnysz nie ma. Ty masz problem ze sobą człowieku. Jak masz tak wysokie potrzeby to wyprowadź się do Warszawy. Masz tam wszystko. Tylko, żeby ci pieniążków wystarczyło do 1. Albo inaczej wyprowadź się do Przasnysza, tam sobie pisz głupoty na portalach.

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  ass

Trol się odezwał 😀

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x