Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Czołówka” w Czernicach Borowych


W czwartek 22 marca około godziny 11 – tej w Czernicach Borowych (pow. przasnyski) na drodze wojewódzkiej 544 doszło do czołowego zderzenia dostawczego Volkswagena z VW Passatem. Trzy osoby zostały ranne. Droga przez dłuższy czas pozostawała zablokowana, ruch pojazdów skierowany był objazdem.

Sprzedam Piec


Do wypadku doszło na łuku drogi, gdzie czołowo zderzyły się oba pojazdy. Strażacy z JRG Przasnysz i OSP w Czernicach Borowych  zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili poszkodowanym pomocy przedmedycznej. Zespoły ratownictwa medycznego przetransportowały trójkę poszkodowanych do szpitala. Okoliczności wypadku ustala policja.

red.

źródło: infoprzasnysz.com

Fot. PSP w Przasnyszu

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x