Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Życzenia dla stulatki, turniej historyczny i pokaz talentów na Dzień Samorządności


W tym roku Rada Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie postanowiła połączyć obchody Dnia Samorządności z działaniami związanymi z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

Sprzedam Piec


Uczniowie klas IV- V projektowali kartki z życzeniami dla STULATKI, a młodzież starszych klas w formie plakatu prezentowała sylwetkę wybranej postaci, która miała wpływ na kształtowanie kraju w ostatnim stuleciu.
Uczniowie wzięli udział w turnieju sportowo- historycznym, w którym oprócz sprawności fizycznej wykazali się wiedzą historyczną. Wśród piątych klas najlepsi okazali się uczniowie klasy V a; VI e okazała się niepokonana wśród klas szóstych; a wśród siódmoklasistów prym wiedli uczniowie klasy VII b.
Kolejną porcję emocji dostarczył uczniom pokaz talentów, na którym zaprezentowali swoje uzdolnienia młodzi sportowcy, wokaliści, recytatorzy i skrzypaczka.

źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x