Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wspólne przygotowania do Wielkanocy


W Wieczfni Kościelnej przedszkolaki wraz ze swoimi  rodzice już rozpoczęły przygotowania do zbliżających się świąt Wielkanocnych. I nie chodziło wcale o zrobienie świątecznych porządków, ale o działania znacznie bardziej przyjemne. W Punkcie przedszkolnym 20 marca odbyły się takie specjalne, wielkanocne warsztaty. Zadaniem dzieci było przygotowanie olbrzymiej pisanki. Ozdabiać ją można było na wiele sposobów, m.in. poprzez wyklejanie korkami. Rodzicom też przypadło odpowiedzialne zadanie. Wykonywali palmę wielkanocną, którą wspólnie zaniesiemy do kościoła w  Niedzielę Palmową.


red.

Fot. Punkt przedszkolny Wieczfnia Kościelna

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x