Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policjanci i strażacy oddali krew


Mławscy policjanci i strażacy już po raz kolejny wzięli udział w akcji „spoKREWnieni służbą”, której patronuje Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. W ciągu jednego dnia mundurowi oddali ponad 5 litrów krwi.


Akcja  zorganizowana została w Regionalnym  Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Oddział terenowy w Mławie w dniu 22 marca br. Wzięli w niej udział honorowi krwiodawcy, pełniący służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Mławie, Komendzie Powiatowej PSP w Mławie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej. Honorowi krwiodawcy – policjanci i strażacy systematycznie oddają krew – wielu  z nich, z uwagi na zbyt krótki termin pomiędzy  pobraniami, nie mogła niestety wziąć udziału w akcji.

Tegoroczna edycja akcji „spoKREWnieni służbą” odbyła się w hołdzie Żołnierzy Wyklętych. Zbiórka krwi dla chorych i ofiar wypadków trwa w garnizonie mazowieckim do końca marca.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik/KPP Mława

fot. KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x