Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

1/8 finału ligi Urzędowej w bowling. Znamy najlepszych


Sprzedam Piec


W poniedziałek do najciekawszego meczu 1/8 finału doszło pomiędzy mistrzami ubiegłorocznej edycji Gminą Wieczfnia Kościelna a brązowym medalistą – MHS. Od pierwszej kolejki mecz przebiegał na bardzo wysokim poziomie. Przypomnijmy, iż MHS w IV edycji podejmował Wieczfnie dopiero w półfinale, wówczas Wieczfnia wygrała nieznacznie  bo 561 do 512, a więc MHS miał okazję do rewanżu już na etapie 1/8 finału tej edycji.

Rewanż jednak się nie udał , gdyż  to  zawodnicy z Wieczfni wytrzymali napięcie do końca meczu  by ostatecznie wygrać z bardzo dużą  przewaga 638 do 524. W kolejnym meczu SP2 nie dało większych szans ekipie złożonej z Adwokatów. Dla Adwokatów był to i tak sukces, że jako beniaminek awansowali do grona najlepszej szesnastki. Mecz zakończył się wynikiem 597-457.

Kolejną ekipa, która dołączyła do grona najlepszej ósemki ,jest ekipa Mławskiego Urzędu Miasta, która po wyrównanym meczu wygrała z Budowlanką 530 do 488. W ostatnim meczu tego dnia GCKSiR  Wieczfnia Kościelna podejmowała Miejski Dom Kultury. Mecz do czwartej kolejki układał się po myśli MDK-u. Jednak końcówka należała do Zawodników z Wieczfni Kościelnej i to oni jako ostatnia ekipa w tym dniu awansowała do ćwierćfinału., wygrywając 559 do 469.

W środę do najbardziej ciekawego meczu doszło pomiędzy jednym z pretendentów do tytułu Gminą Lipowiec Kościelnym a wicemistrzem ubiegłorocznej edycji Sądem Rejonowym. Patrząc na wyniki w grupach  wszystko wskazywało, że faworyt w tym spotkaniu jest tylko jeden- Gmina Lipowiec Kościelny. Jednak mecze 1/8 finału są nieprzewidywalne. Sąd od pierwszej kolejki grał jak w transie, wszystkie rzuty były praktycznie idealne, już w piątej kolejce Sąd wypracował sobie 50 punktową przewagę a po dziesiątej kolejce wynik zatrzymał się na  100 punktach przewagi . Mecz zakończył się 690 do 590.

Wiele łatwiejszego przeciwnika miała ekipa Urzędu Skarbowego, gdyż podejmowała żeńską drużynę z SP4. Urzędnicy nie dali większych szans zawodniczkom  z SP4 i wygrali 578 do 511.

W kolejnym meczu mistrzowie II edycji Ekonomik podejmowali bardzo dobrze prezentujący się w tym sezonie zespół z MOPS-u. Od pierwszej kolejki mecz przebiegał jednak  pod dyktando mistrzów z II edycji. Po siedmiu kolejkach Ekonomik prowadził 70 punktami i był prawie pewien awansu. Świetna forma teamu  z ekonomika potwierdziła w dziesiątej kolejce swa wyższość wygrywając ostatecznie 547 do 471.

Ostatnią ekipą która awansowała do ćwierćfinału jest drużyna z Urzędu Pracy, która po zaciętym meczu wygrała z SP7  506 do 447.

W klasyfikacji indywidualnej na pierwszym miejscu bez zmian Paweł Koronowski ze średnią 173,9 drugi Olgierd Zimnowodzki ze średnią153,7 na trzecie miejsce spadł Jarek Goschorski 153 średnia.

W klasyfikacji kobiet jak dotąd najlepiej prezentuje się Iwona Kobut-Sadza  ze średnią 140,3 na drugim miejscu Agnieszka Goschorska średnia 136,3 trzecie miejsce przypada Monice Felburg ze średnią 130,1.

źródło i fot. Organizator

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x