Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Zabójczy finisz Zawkrza. Kibice nie zawiedli


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Ostatni mecz w tym sezonie przed własną publicznością rozegrali siatkarze mławskiego Zawkrza. Konfrontacja z Camperem Wyszków, podobnie jak w kilku wcześniejszych spotkaniach, przyniosła zaciętą pięciosetową walkę.

Po trzech odsłonach podopieczni Szymona Zejera przegrywali 1:2. Wydawało się, że już się nie podniosą, zważywszy na fakt, że rywalizowali z wyjątkowo silną ekipą złożoną z doświadczonych zawodników. Dwaj z nich Maciej – Główczyński i Dariusz Szulik – mogą się pochwalić występami nawet na poziomie pierwszej ligi.

Od czego są jednak  kibice. W trudnej sytuacji nie szczędzili własnych gardeł. Na hali I LO zrobiło się wyjątkowo głośno. Mając takie wsparcie, zawkrzanie rozpoczęli czwartą partię od mocnego uderzenia. W pewnym momencie prowadzili już 12:5.

Konkurenci próbowali jeszcze walczyć i robili wszystko, żeby wytrącić z równowagi gospodarzy. Na szczęście nic już nie było w stanie odmienić przebiegu batalii. Jedyne co osiągnęli, to zmniejszyli stratę do pięciu punktów.

O wszystkim miał przesądzić tie-break. Dla naszych zawodników to nie pierwszyzna, losy pojedynków w taki sposób rozstrzygali w tym sezonie już po raz ósmy. Nie wszystkie próby okazały się udane. Jednak tym razem reprezentanci Zawkrza nie zamierzali przegrywać. Od stanu 10:10 zdobyli parę punktów z rzędu. Dwa z nich były dziełem skutecznych bloków Roberta Rybki. Po takim ciosie wyszkowianie już się nie podnieśli.

W sobotę 24 marca Zawkrze Mława zmierzy się na wyjeździe z liderem MKS-em MDK Warszawa.

KS Zawkrze Mława – Camper Wyszków 3:2 (-15, 22, -15, 20, -11)

Zawkrze: Piotr Domżalski,  Łukasz Bober, Dawid Podlaski, Paweł Domżalski, Robert Rybka, Mateusz Paluszkiewicz i Serafin Gruźlewski (libero) oraz Tomasz Szwęch, Filip Kowalczyk.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500