Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux

Wypadek na „starej siódemce”. Cztery osoby nie żyją, jedna ciężko ranna


Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Nidzicy, dzisiaj rano na „starej siódemce” w pobliżu miejscowości Rączki (gm. Nidzica) doszło do zderzenia busa i samochodu osobowego. W wypadku śmierć poniosły cztery osoby, jedna została ciężko ranna, do szpitala w Olszynie zabrał ją śmigłowiec LPR. Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. Policja i prokuratura ustalają okoliczności tragicznego wypadku.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

red.

fot. KPP Nidzica

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500