Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

„Ekonomik Dzieciom”


20 marca 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Nr 4 w Mławie wzięli udział w akcji „Ekonomik Dzieciom”, podczas której gościli z wizytą w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 3 w Mławie. Była to kolejna wizyta, tym razem licealiści przeprowadzili lekcję języka angielskiego wśród dzieci czteroletnich. Motywem przewodnim był świat dinozaurów.

Młodzież zaprezentowała dwa przedstawienia, zawierające elementy nauki języka angielskiego. Następnie przeprowadziła szereg zabaw językowych i ćwiczeń mających na celu przypomnienie wcześniej poznanych słów, wprowadzenie i utrwalenie nowego słownictwa. Mając na uwadze to, jak ważne jest przekazywanie wiedzy wielosensorycznie, w trakcie zajęć wykorzystano prace uczniów: opowiadania napisane specjalnie na tę okazję przez Larysę Kamińską i plakat namalowany przez Kamilę Czugaj.

Poza tym licealiści przeprowadzili z dziećmi ćwiczenia językowe, które również pozwalały rozwijać wrażliwość artystyczną i angażowały do ćwiczeń ruchowych. Dla uczennic Zespołu Szkół nr 4 takie przedsięwzięcie okazało się być również ciekawym, inspirującym wydarzeniem.

Oto ich refleksje: “To było niesamowite wydarzenie”. – Kinga. “Dzieci tak świetnie współpracowały, szybko i sprawnie wykonywały ćwiczenia”. – Magda. “Bardzo podobało mi się. To są małe, wspaniałe dzieciaki, u których widać prawdziwą chęć nauki”. – Dominika. “Fajnie było sprawdzić się w roli nauczyciela”. – Martyna.  Wszystkie zaproponowane formy nauki zyskały ogromne uznanie przedszkolaków, które dzielnie radziły sobie z każdym zadaniem. Spotkanie zakończyło się podziękowaniem ze strony dyrekcji przedszkola i zaproszeniem do dalszej współpracy.

źródło i fot. ZS nr 4

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz