Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Ekonomik Dzieciom”


20 marca 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Nr 4 w Mławie wzięli udział w akcji „Ekonomik Dzieciom”, podczas której gościli z wizytą w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 3 w Mławie. Była to kolejna wizyta, tym razem licealiści przeprowadzili lekcję języka angielskiego wśród dzieci czteroletnich. Motywem przewodnim był świat dinozaurów.

Sprzedam Piec


Młodzież zaprezentowała dwa przedstawienia, zawierające elementy nauki języka angielskiego. Następnie przeprowadziła szereg zabaw językowych i ćwiczeń mających na celu przypomnienie wcześniej poznanych słów, wprowadzenie i utrwalenie nowego słownictwa. Mając na uwadze to, jak ważne jest przekazywanie wiedzy wielosensorycznie, w trakcie zajęć wykorzystano prace uczniów: opowiadania napisane specjalnie na tę okazję przez Larysę Kamińską i plakat namalowany przez Kamilę Czugaj.

Poza tym licealiści przeprowadzili z dziećmi ćwiczenia językowe, które również pozwalały rozwijać wrażliwość artystyczną i angażowały do ćwiczeń ruchowych. Dla uczennic Zespołu Szkół nr 4 takie przedsięwzięcie okazało się być również ciekawym, inspirującym wydarzeniem.

Oto ich refleksje: “To było niesamowite wydarzenie”. – Kinga. “Dzieci tak świetnie współpracowały, szybko i sprawnie wykonywały ćwiczenia”. – Magda. “Bardzo podobało mi się. To są małe, wspaniałe dzieciaki, u których widać prawdziwą chęć nauki”. – Dominika. “Fajnie było sprawdzić się w roli nauczyciela”. – Martyna.  Wszystkie zaproponowane formy nauki zyskały ogromne uznanie przedszkolaków, które dzielnie radziły sobie z każdym zadaniem. Spotkanie zakończyło się podziękowaniem ze strony dyrekcji przedszkola i zaproszeniem do dalszej współpracy.

źródło i fot. ZS nr 4

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x